Apartament 2+1 për shitje tek Univers City QTU, Tirana

Per Shitje 96,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2445
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 108 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 96,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje te Univers City.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ambient ndenje dhe gatimi se bashku, gjithashtu ka dhe nje oborr pasi ndodhet ne katin 0 me nje lartesi nga toka 2 m.

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e ndertimit nga me te medha ne vend me nje super infrastukture dhe cilesi ndertimi qe siguron standartet me te mira te jeteses, pasi kompleksi orfon te gjitha mundesite cfare i duhen nje familje per te jetuar ne menyren me te mire.

Kompleksi ofron park, shkolle, disa fusha futbolli e basketbolli, dhe kende lojrash per femije, ku cdo gje ndodhet brenda kompleksit pa qene e nevojshme te dalesh jashte tij.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones