LOKAL PËR QIRA/SHITJE, TEK BRRYLI Brryli, Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

  • ID: REA2449
  • Lloji i Prones: Bar / Restaurant
  • Sipërfaqja:: 124 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira/shitje ambient lokali, pranë brrylit me dalje në rrugë dhe brenda kompleksit.

Lokali është i organizuar si ambient "Open Space" me një sipërfaqe të brendshme prej 124m2, me të gjitha pajisjet e nevojshme funksionale, një ambient i shfrytëzuar për kuzhinë dhe një tualet, gati për punë.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]