Shitet apartament 3+1 tek Bulevardi i Ri Bulevardi ri, Tirana

Per Shitje 160,420 €

Karakteristikat

  • ID: REA2453
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 123 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 160,420 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 tek Bulevardi i Ri.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi qe po ndertohet me cilesi dhe vendodhje perfekte ne nje nga pikat strategjike te qyteti.

Apartamenti eshte me siperfaqe 123.4 m2 me nje orientim dhe nje diellzim te mir. Apartameti ndodhet ne katin e 7 te pallatit. Kompleksi eshte ne nje vendodhje qe ka aksesim ne gjith qytetin.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme