Shitet ambient biznesi 656 m2 tek Brryli Bulevardi "Zhan D'Ark, Tirana

Per Shitje 2,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2459
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 656 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Shitet ambient biznesi ne zonen e Brrylit.

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mire administruar i cili ka nje siperfaqe prej 656m2 dhe nje lartesi 3.60 cm. Ambienti eshte i super investuar, dhe ndodhet prane rruges kryesore ne bulevardin "Zhan D'Ark" me pamje direkt nga bulevardi.
Gjithashtu prona lidhet dhe me nje ambient tjeter ne katin 1 me nje siperfaqe 500 m2 per shitje, nese kerkohet per zgjerim.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • Historic area
  • View to River

Vendodhja e prones