AMBIENT BIZNESI PËR QIRA, PRANË STADIUMIT "AIR ALBANIA" Stadiumi "Air Albania", Tirana

Per Qira 40 €

Karakteristikat

  • ID: REA2465
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 374.6 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 40 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet ambient biznesi për qira, pranë Stadiumit "Air Albania", me një sipërfaqe totale 374.6 m2.

Ambient biznesi është i organizuar si "Open Space" në katin 0, të një godine të re, e cila ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara në Tiranë për biznes.
Ambienti mund të përshtatet për tipologji të ndryshme biznesi si: showroome; klinika; zyrë; laboratore etj.

*Në shërbim të biznesit, mund të ofrohen dhe poste parkimi në katet më poshtë me pagesë ekstra.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • City Center
  • Shopping Center