Super Apartament 2+1 për shitje në Green Coast Palasë, DHERMI

Per Shitje 450,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2466
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 91 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 450,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Super Apartament 2+1 për shitje në Green Coast.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90.85m2 e cila organizohet në 2 dhoma gjumi; 1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit; 2 tualete:1 garderobë në dhomën matrimoniale.

Apartamenti është totalisht i investuar me trendet bashkëkohore dhe cilësore të mobiljeve dhe elektroshtepiakeve. Home automation system dhe audio system në të gjitha ambjentet. Sistem security, mbrojtje kundër zjarrit dhe lagështirës. Çdo gjë është bërë me porosi me cilësinë më të mirë.
Gjithashtu apartamenti ka një super pamje 180 gradë nga deti.

Apartamenti ndodhet në një nga rezidencat më të kërkuara për banim në Jug të Shqipërisë, jo vetëm në sezonin veror.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea

Prona të ngjashme