SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË BLLOK RRUGA ABDYL FRASHERI, Tirana

Per Shitje 3,300 €

Karakteristikat

  • ID: REA2478
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 111 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 3,300 €
  • Cmimi/m2: 3300€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 pranë Librit Universitar në Bllok.

Apartamenti ka një sipërfaqe 110.94 m2 dhe është i organizuar në 1 ambjent ndenje së bashku me kuzhinën, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ka një planimetri shumë të bukur dhe të mirë organizuar. Gjithashtu bën pjesë e një prej pallateve më të reja e më cilësore të zonës së bllokut . Pallati ku ndodhet apartamenti disponon ashensor dhe ndodhet në katin e 7-të të residencës .
Mundësi për tu bërë 3+1 sepse është për shitje dhe 1+1 ngjitur.

Per me shumë informacion ju lutem na kontaktoni ne: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Prona të ngjashme