Duplex me qera tek Rruga e Kavajës Rr.Islam Alla, Tirana

Per Qira 750 €

Karakteristikat

  • ID: REA2490
  • Lloji i Prones: Duplex
  • Sipërfaqja:: 45 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 750 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Duplex me qera në Rruga e Kavajës me sipërfaqe 45m2

Duplex me qera tek Rruga e Kavajës. Dupleksi ndodhet në zonë shumë të mirë e cila po zhvillohet me ndertime te reja. Ka një siperfaqe prej 45m2 ,e cila organizohet në dy kate, kati 0 dhe kati 1. Kati 0 është e shoqëruar me një tualet dhe një depo e vogël .Duplex ndodhet në katin 0 në një pallat të ri. Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion na kontaktoni në 0684073990 ose [email protected]