Dyqan për shitje buze rruge pranë Stadiumit "Air Albania" Rruga e Elbasanit, Tirana

Shitur 530,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2521
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 89 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 530,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet dyqan pranë stadiumit "Air Albania", me një sipërfaqe prej 89 m2 me fasadë xhami.

Ambienti ndodhet në katin 0, buzë rruge, në një nga zonat më me qarkullim dhe më të frekuentuara në Tiranë.
Ambienti disponon dokumentacion të rregullt.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Tipare te zones

  • City Center