SHITET APARTAMENT 1+1, TEK FUSHA E AVIACIONIT Fusha e Aviacionit, Tirana

Shitur 79,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2528
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 49 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 79,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 pranë Fushës së Aviacionit, në Tiranë.

Apartamenti ka një sipërfaqe 49 m2 dhe është i organizuar në 1 ambjent ndenje së bashku me kuzhinën të veçuar, 1 dhomë gjumi, dhe 1 tualet me dritare e ballkon me pamje të lirë.

Ndodhet në katin e 8-të të parafundit të një pallati të ri me 2 ashensor. E gjithë zona është e sistemuar e me ambjente relaksi e ambjent lojrash që e bën zonën perfekte për familjarë .Vendodhja e saj e bën mjaft të përshtatshëm për çdo lloj investimi si qira Airbnb etj pasi zona është mjaft e kerkuar.

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme