Shitet apartament 2+1 tek Casa Italia kthesa e Kamzes, Tirana

Per Shitje 87,300 €

Karakteristikat

  • ID: REA2533
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 87 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 87,300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Casa Italia.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 87.3 m2 dhe siperfaqe neto 74m2.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi super te ndertuar me cilesi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones