Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko Don Bosko, Tirana

Per Shitje 129,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2534
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 99 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 129,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko.

Apartamenti ka nje siperfaqe 99.22m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ambient ndjenje dhe kuzhine se bashku. Gjithashtu apartamenti ka dhe nje ballkon.

Apartamenti eshte pjese e nje super kompleksi te ri ne ndertim e siper me nje cilsi dhe pozicionim shume te mire, prane ka spitale, shkolla, qendra argetimi, markete, e bar cdo gje qe i duhet nje familje per nje jetese sa me komode.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme