GARSONIERE PËR SHITJE PRANË LION PARK TE RRUGA E ELBASANIT Rruga e Elbasanit, Tirana

Shitur 80,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2538
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 35 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 80,500 €
  • Cmimi/m2: 2300€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet garsoniere tek Rruga e Elbasanit, në Tiranë.

Apartamenti ka një sipërfaqe 35 m2 neto dhe është i organizuar në 1 ambjent ndenje së bashku me kuzhinën të veçuar ambjent gjumi, dhe 1 tualet.

Ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor. E gjithë zona është e sistemuar e me ambjente relaksi e ambjent lojrash që e bën zonën perfekte për familjarë .Vendodhja e saj e bën mjaft të përshtatshëm për çdo lloj investimi si qira Airbnb etj pasi zona është mjaft e kerkuar.

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme