Shitet ambient komercial ne Bllok. Blloku, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2540
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet ambient me siperfaqe 100m2 ne bllok.

Ambienti eshte open space, i pozicionuar ne nje nga zonat me elitare te kryeqytetit. Ambienti eshte pjese e nje super ndertimi me cilesi te larte dhe ndodhet ne nje godine biznesi.
Prona eshte ambjent qe mund te shfrytezohet per tipologji te ndryshme biznesi si klinika, zyre per qender estetike etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones