APARTAMENT 2+1 PËR QIRA TEK KIKA 1 Medar Shtylla, Tirana

Per Qira 750 €

Karakteristikat

  • ID: REA2560
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 122 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 750 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në Tiranë atë të komunës së Parisit tek kompleksi Kika 1.

Kompleksi ofron ambjent të gjelbëruar e relaksi për banorët e tij .

Apartamenti organizohet në :

- 2 dhoma gjumi;
- korridor lidhës,
-2 tualete,
- ambjent ndenjeje e gatimi open space
- 2 ballkone.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet e tjera të nevojshme te nje cilesie premium ,me sistem kondicionimi e kaldaje fuksionale ,sistem per filtrimin e ujit etj.

Punime mjaft cilesore ekstra te bera nga pronari i apartamentit.
Mundesi per post parkimi brenda kompleksit me pagese ekstra.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]