APARTAMENT 3+1 PËR SHITJE + POST PARKIMI, NË FRESK Fresku, Tirana

Per Shitje 156,600 €

Karakteristikat

 • ID: REA2571
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 157 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 156,600 €
 • Cmimi/m2: 1000€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe totale prej 156.6 m2.

Apartamenti organizohet në
-3 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualete;
-korridor të gjerë;
-ballkon të bollshëm me dalje nga të gjitha dhomat.

Apartamenti është në gjendjen siç është ndërtuar në fillim, pasi është i pabanuar më parë.
Apartament ndodhet në katin e dytë një godine me ashensor.

Ka një pamje fantastike nga Tirana, dhe gjendet në orientimin Jug-Perëndim, gjë që e bën të ketë diellzim të plotë, në të gjitha dhomat.

*Në këtë çmim përfshihet dhe 1 Post Parkimi!

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • Lift

Prona të ngjashme

Per Shitje $ 117,800 €
 • 210 m2
 • 2
 • 2
Per Shitje $ 110,000 €
 • 200 m2
 • 2
 • 2