Vile për shitje tek Rolling Hills Lunder "Rolling Hills", Tirana

Per Shitje 1,500,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2573
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 431 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,500,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 4

Përshkrim

Shitet vilë tek Rolling Hills!

Vila ka 2 kate me një sipërfaqe totale ndërtimi prej 431 m2, sipërfaqe toke 736 m2 e cila organizohet në:

-4 Dhoma gjumi;
-1 Kuzhinë;
-1 Dhomë ndenjeje;
-2 Ballkone;
-4 Tualete;
-Ambjent per Palestër;
-Dhomë Teknike;
-Magazinë.

Vila disponon gjithashtu 2 poste parkimi.

Vila është e pozicionuar në një zonë të mrekullueshme ofron një pamje relaksuese midis ajrit te pastër, natyrës dhe gjelbërimit. Vila gjithashtu disponon standarte të larta jetese, me siguri maksimale me kamera sigurie 24h.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme

Per Shitje $ Kontakto për cmimin
 • 200 m2
 • 2
 • 2