SHITET APARTAMENT 1+1, LAPRAKË Rruga Dritan Hoxha, Tirana

Per Shitje 99,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2578
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 76 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 99,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament në shitje 1+1, në katin e 8-të të një rezidence të projektuar për të ofruar të gjitha facillitetet e nevojshme për një jetesë komode.

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 76.34 m2, dhe vjen me të gjitha komoditetet si:
1 dhomë gjumi;
1 tualet,;
1 dhomë pritje së bashku me këndin e gatimit;

Apartamenti ndodhet në një zonë me shumë akses në Tiranë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme