SHITET VILE 2-KATESHE NE VLORE prane rajonit te policise, Vlorë

Shitur 150,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2586
  • Lloji i Prones: House
  • Sipërfaqja:: 374 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 150,000 €
  • Cmimi/m2: 150000€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet vile 2-kateshe + truall prane rajonit te policise ne Vlore me nje siperfaqe totale ndertimi prej 219 m2 ndertim, siperfaqe toke 374 m2 e cila organizohet në:

-Kati i pare banim me siperfaqe 106m2 dhe ndahet ne:
-1 korridor ku ben shperndarjen e dhomave
-1 sallon ndenje ku perfshihet dhe kuzhina
-2 dhoma gjumi
-1 tualet me dritare
-1 verande
-Kati dyte banim me nje siperfaqe 113m2.
-Oborr te bollshem,vend per parkim, ambjent i rrethuar me gjelberim dhe peme frutore.
Vila eshte e pozicionuar në një zonë shumë të qetë dhe familjare, pa zhurma, pasi rruga është pa dalje dhe nuk ka lëvizje makinash të tjera. Gjithashtu ambienti ka djellzim ne cdo dhome gjate gjithe dites.
Kati i dyte mund te shfrytezohet per investim ose si air bnb etj.
Ndertesa disponon dokumenta te rregullta hipotekore.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]