SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK SELVIA Prane universitetit Aldent, Tirana

Per Shitje 400,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2590
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 96 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 400,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet ambient komercial tek selvia me sipërfaqe totale prej 96m2, siperfaqe verande 47m2, siperfaqe neto 49m2.

Ambienti ndodhet në një zone me qarkullim të lartë.
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesesh si parukeri, zyre, klinika etj dhe përbën një mundësi të mirë investimi pasi ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe shumë pranë qendrës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme