APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE XHAMIA E TABAKEVE Te Xhamia e Tabakeve, Tirana

Per Shitje 190,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2595
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 190,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 Rruga e Elbasanit ,ngjitur me Xhamin e Tabakëve.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt me një sipërfaqe prej 110 m bruto dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi,
- Ballkon,
-2 Tualete;

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të , me orjentim nga Perendimi, me pamje nga Xhamia e Tabakëve.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës e cila ndodhet shume afer qendres si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Apartamenti disponon certifikate pronesie.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme