SHITET TOKË PRANË SANATORIUMIT sanatorium, Tirana

Per Shitje 37,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2600
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 210 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 37,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet për shitje tokë buzë rrugës, pranë Sanatoriumit, me një sipërfaqe prej 210m2.

Toka ka një vendodhje të mirë shumë pranë Tiranës
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe vjen me çmimin prej 37,000 euro.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]