Ambient zyre me qira tek Rruga e Kosovarëve rruga "Kosovarve", Tirana

Per Qira 5,377 €

Karakteristikat

  • ID: REA2603
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 372 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 5,377 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet ambient zyre me qira tek Rruga e Kosovarëve. Ambienti është pjesë e një kompleksi të ri të sapo ndërtuar me një sipërfaqe 371.7m2 bruto.
Ambienti ka hyrje private me shkallë hyrje me ashensor si dhe një super orientim Jug -Lindje me ndriçim natyral gjatë ditës,.

Ambjenti është ideal për tu përshtatur si zyrë pasi një vendodhje shumë të mirë dhe një ndërtim të cilësisë së lartë si dhe ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones