SHITET VILË 2 KATËSHE NË SHKOZË , Tirana

Per Shitje 171,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2604
  • Lloji i Prones: House
  • Sipërfaqja:: 150 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 171,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet vile 2 kateshe me nje siperfaqe totale prej 150 m2.
Ndertesa eshte e organizuar ne 2 apartamente banimi, kati 0 dhe kati 1.
Fasadat jane te suvatuara dhe te lyera pjeserishte te veshur me gure dekorativ.
Kati i 0 ka nje siperfaqe prej 82.6m2.
Kati 1 ka nje siperfaqe prej 90m2.
Apartamenti ne katin 0 eshte i organizuar sipas tipologjise 2+1 gjithashtu dhe kati 1 me tipologji 2+1.
Ka nje oborr te bollshem dhe per parkim.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]