APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE, TEK FUSHA E AVIACIONIT Fusha Aviacionit, Tirana

Per Shitje 169,223 €

Karakteristikat

  • ID: REA2623
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 125 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 169,223 €
  • Cmimi/m2: 1350€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartamente 2+1 te Fusha Aviacionit me siperfaqe 125.35m2
Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje me kuzhinë , 2 dhoma gjumi , ballkon dhe 2 tualete .

Ndodhet ne katin e gjashte të banimit të një pallati të ri në ndërtim, me ashensor dhe me standart të lartë punimesh.
Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të kërkuara të Tiranës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme