SHITET APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY Univers City, Tirana

Per Shitje 122,841 €

Karakteristikat

  • ID: REA2628
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 108 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 122,841 €
  • Cmimi/m2: 900€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të e një prej komplekseve më dinjitoze të zonës siç është Univers City, e cila është qyteza më e re që po ndërtohet në Tiranë, vetëm 2 minuta larg nga qendra tregtare QTU dhe 10 minuta nga qendra e Tiranës.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 107.5 m2 me organizim shumë të mirë dhe me nje siperfaqe verande 57.98m2. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualet dhe një verande me pamje nga hyrja e objektit, pistat sportive dhe rruga e automjeteve.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme