Zyrë me qira, pranë Rrugës së Elbasanit Rruga e Elbasanit, Tirana

Per Qira 2,625 €

Karakteristikat

  • ID: REA2637
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 175 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,625 €
  • Cmimi/m2: 15€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 175 m2 e cila organizohet si "Open Space".

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara shumë pranë stadiumit "Air Albania" dhe qendrave më të mëdha të biznesit.
Zyra ndodhet në katin e 3-të të një godine me ashensor dhe me të gjitha standartet e fundit të cilësisë.
\Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator, zyrë avokatie, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme