Apartament 1+1 për Qira tek Vasil Shanto, Tiranë Vasil Shanto, Tirana

Per Qira 550 €

Karakteristikat

  • ID: REA2643
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 550 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 1+1 për qira në zonën e Vasil Shantos në Tiranë.

Apartamenti jepet i mobiluar dhe ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m² dhe organizohet në:

• 1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
• 2 dhoma gjumi;
• 1 tualet;

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të banimit dhe ndodhet në një zonë shumë të mirë, me të gjitha shërbimet për një jetesë sa më komode.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]