SHITET APARTAMENT 2+1, SAN PIETRO , Tirana

Per Shitje 291,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2645
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 103.9 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 291,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti 2+1 ndodhet në një nga rezidencat më elitare të zonës, i gjendur shumë pranë detit dhe në mes të gjelbërimit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 103.9m2 dhe karakterizohet nga një arkitekturë tepër inovative, ballkon të madh dhe hapësirë të bollshme.
Dizajn bashkëkohor ndërthurur me elemente Mesdhetare, në vendpushimin e parë luksoz të këtij lloji në Shqipëri.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones