Zyrë me qira, pranë Stadiumit Dinamo Stadiumi Dinamo, Tirana

Per Qira 3,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2647
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 300 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 3,000 €
  • Cmimi/m2: 10€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 300 m2 e cila organizohet si "Open Space".

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara shumë pranë stadiumit Dinamo dhe qendrave më të mëdha të biznesit.
Zyra ndodhet në katin e 1 të një godine me ashensor dhe me të gjitha standartet e cilësisë.
\Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator, call center, studio ligjore etj.
Gjithashtu disponon dhe dy tualete ne sherbime te ambientit .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones