APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE TEK SHKOLLA E KUQE Rruga Riza Cerova, Tirana

Per Shitje 178,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2649
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 118 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 178,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek Shkolla e Kuqe, me një sipërfaqe totale prej 118 m2.
Prona pozicionohet në katin e 4-të të një godine me ashensor.

Organizohet në:
-1 ambient ndenje së bashku me ambientin e gatimit;
-2 dhoma gjumi;
-2 tualete;
-2 ballkone;

Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral.
Të dyja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral, pasi janë të dyja me ballkon.

Apartamenti ka orientim Jug-Lindje.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme