SHITET PENTHOUSE 3+1+2 PRANË QENDRËS , Tirana

Per Shitje 360,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2650
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 294 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 360,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Penthouse 3+1+2 pranë qendrës, me një sipërfaqe totale prej 294 m2, siperfaqe neto 145m2, 20m2 te perbashketa, siperfaqe verande 129m2.
Prona pozicionohet në katin e 11-të të një godine me ashensor ku shkon deri ne katin e 9.

Organizohet në 1 korridor ku ben ndarjen e dhomave.
-1 ambient ndenje së bashku me ambientin e gatimit te vecuar
-3 dhoma gjumi;
-2 tualete;
-2 ballkone te bollshme

Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral.
Të dyja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral, pasi janë të dyja me ballkon, kondicioner në çdo dhomë.
Apartamenti ka orientim nga Lindja ne Jug.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme