VILË PËR SHITJE, NË GOLEM Golem, Durrës, GOLEM

Per Shitje 320,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2657
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 237 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 320,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Shitet vila 2 katëshe në Golem, me një sipërfaqe ndërtimi 167 m2 dhe 237 m2 sipërfaqe verande.

Kati 0: 97 m2;
Kati 1: 70 m2;

Vila ka një stil rustik-amerikan dhe organizohet në 1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit; 3 dhoma gjumi; 4 tualete, 1 post parkimi dhe oborr të bollshëm.

Vila është pjesë e një rezidence me një standard të lartë sigurie 24h/7 dhe komunitet të përzgjedhur. Distanca nga vila tek deti është vetëm 2 minuta në këmbë.
Vendodhja e vilës, e bën atë super të veçantë, pasi aty do të gjeni ajrin e pastër, qetësinë dhe rehatinë e shumë kërkuar, larg zhurmave të qytetit.

Kapaciteti i njerëzve që mund të mbajë vila për fjetje, është 10-12 veta. Vila është e përshtatshme dhe për airbnb, ose qira ditore gjatë sezonit të verës.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]