JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PRANË RRUGËS "URA", TUFINË , Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2668
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qera apartament 3+1 pranë rrugës "Ura", në rrugicën e Tufinës me një sipërfaqe totale 110 m2.

Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë të një pallati të ri , të mirë administruar, në një zone shumë të mirë, me një qetësi totale.
Objekti ndodhet në një rruge pa dalje, ka 1 garazhd dhe dy poste parkimi me pagesë shtesë.

Ka një mobilim të mirë dhe një orientim veri-perëndim, me ndriçim natyral shumë të mirë.

Kjo pronë ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode, pasi ndodhet shumë pranë stacionit të autobusit, pranë shkollës, etj.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]