ZYRË ME QIRA TEK MYSLYM SHYRI , Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2674
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 76 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 65.41 m2 e cila organizohet ne 2 ambjente pune dhe 1 tualet.

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara .
Zyra ndodhet në katin e 4-rt të një godine te re e cila fillon funksionin në datë 1 Prill 2024, e pajisur me të gjitha standartet e cilësisë.
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator , studio ligjore, IT etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme