SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKOLLA BALETIT , Tirana

Per Shitje 110,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2676
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 65 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 110,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek shkolla baletit me nje siperfaqe totale prej 65m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare,pjese e nje ndertimi te vjeter mbi 1.5m lartesi nga toka, i cili organizohet në:

-2 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-1 llozh

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit dhe pozicionim shumë të mirë, me orientim jug-perendim, veri-lindje, pranë ka qendra argëtimi, markete, dhe çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.

Gjithashtu ka ndriçim natyral.