SHITET DUBLEX NE VLORE , Vlorë

Per Shitje 146,235 €

Karakteristikat

  • ID: REA2679
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 97 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 146,235 €
  • Cmimi/m2: 1500€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet dublex 1+1 ne Vlore , tek Uji i Ftohte, me nje siperfaqe totale prej 97.49m2.
Objekti eshte ne fazen perfundimtare te punimeve, ndodhet ne katin e pare, ka akses te menjehershem me rrugen kryesore.
Apartamenti organizohet ne:

Sip e katit 0 eshte 48.57m2
Sip e katit 1eshte 40.64m2
Sip e apartamentit: 89.21m2
Sip e perbashket: 8.28m2
Sip totale: 97.49m2
Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te qete, mundesi e mire per banim apo investim pasi ndodhet ne nje zone te preferuar nga pushuesit e vendit dhe jashte tij.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]