SHITET APARTAMENT TEK FRESKU , Tirana

Per Shitje 110,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2683
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 200 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 110,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek fresku, me nje siperfaqe prej 151m2 neto, 200m2 total.
Apartamenti organizohet në
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualet;
-2 ballkone të bollshme.

Apartamenti ndodhet në katin e 8(i fundit) të një godine te mire administruar.
Ka një pamje fantastike nga Tirana, dhe gjendet në orientiminVeri- Jug-Perëndim, gjë që e bën të ketë diellzim të plotë gjatë gjithë ditës, në të gjitha dhomat.
Ndodhet ne nje zone te qete, ajer i paster, ka nje pamje te lire dhe nuk e pengon asnje objekt rreth e rrotull.
Zona ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme