Magazine me siperfaqe 2330 m2 me qira ne Kamez Kamez, Kamëz

Per Qira 3 €

Karakteristikat

  • ID: REA2685
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 2330 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 3 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 8

Përshkrim

Magazine me qira me siperfaqe 2330 m2 e brendshme,

Magazina gjithashtu ka dhe nje hapsire jashte mundesi parkimi per mjetet dhe produktet e magazines me siperfaqe te jashtme 2000 m2.

Lartesia e murit te brendshme eshte 8m dhe latesia deri ne kulm eshte 10 m.

Magazina eshte sapo e ndertuar me parametra te larte ndertimi dhe cilsie, gjithashtu ka 8 tualete.

Magazina ka nje vendodhje super te mire ne nje nga zonat industriale dhe mundesi aksesimi per te levizes jashte Tiranes ose per tu futur ne Kryeqytet.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones