DYQAN PER QIRA NE LAPRAKE , Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2689
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti ndodhet në rrugën e Laprakës dhe ka një sipërfaqe prej 110m2 me pamje nga rruga kryesore.
Ambienti jepet me qira 500 Euro/muaj .
Ndodhet ne katin 0 duke bërë të mundur të ketë një pozicion mjaft favorizues.
Mund të shfrytëzohet për tipologji të ndryshme biznesi si klinika, per qendër estetike, showroom etj.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme