SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE MINE PEZA , Tirana

Shitur 209,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2690
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 118 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 209,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 tek Mine Peza, me një sipërfaqe totale prej 118m2, sipërfaqe neto 106,5m2.
Apartamenti organizohet në:

-1 korridor ku ben ndarjen e dhomave.
-1 sallon së bashku me ambientin e gatimit
-3 dhoma gjumi;
-2 tualete ( njëra prej tyre është me ajrosje natyrale)
-1 ballkon

-Ndodhet në katin e 8-të një pallati me ashensor dhe të mirë administruar, në një zonë shumë të qetë.
-Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral.
-Të dyja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral, apartamenti ka orientim nga Lindja-Veri-Perendim.

-Apartamenti disponon dhe tarracen ne shfrytzim personal, gjithashtu është e izoluar me termoizolim shtese (15cm polisterol blu).
-Muret e apartamentit kane izolim te brendshem me material lesh guri qe siguron një temperature konstante.
Gjithashtu disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.


Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme