SHITET BIZNES BAR-RESTORANT NE QYTET STUDENTI , Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2695
  • Lloji i Prones: Building
  • Sipërfaqja:: 1400 m2
  • Dhoma: 10
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 10

Përshkrim

Lokali ka një sipërfaqe totale prej 1400 m2 dhe ndodhet në katin përdhe. Ai ka dy kate me hapësira të hapura, tualetet e nevojshme, një verandë dhe 10 garsionere te mobiluara.
Punimet e lokalit janë të cilësisë së lartë, duke ofruar ambiente moderne dhe të rehatshme, si dhe sistem kondicionimi.

Ky lokal është një mundësi e shkëlqyeshme për një biznes të ardhshëm, duke ofruar një vendndodhje të përshtatshme dhe akses të lehtë në qendër dhe në rrugët kryesore të qytetit. Ne zonë gjenden sherbime te ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte etj.

Objekti është gjithashtu pajisur me çertifikatën e pronesisë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]