SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE MISTO MAME , Tirana

Per Shitje 115,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2697
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 114 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 115,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2, në Misto Mame, me një sipërfaqe totale prej 113.5m2 dhe 97.1m2 neto.
Apartamenti është pjese e një objekti në perfundim e sipër i cili organizohet në:


-2 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualet;
-1 ballkon

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe pozicionim shumë të mirë dhe me ndricim natyral ne te gjitha dhomat.
Ndodhet ne katin e 4, ka nje pamje te lire dhe nuk e pengon asnje objekt rreth e rrotull.
Prane saj ka shkolla, spitale, zona ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Me nje planimetri te rregullt.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]