JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK MATERNITETI I RI , Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2698
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 170 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1+2 me një sipërfaqe të bollshme prej 170m2, i mobiluar plotësisht.

Apartamenti perbehet nga:

- 3 dhoma gjumi;
- 1 ambjent ngrenie me vete;
- 1 ambjent gatimi më vete;
- 1 sogiorno e madhe;
- 2 tualete;
- 1 ballkon;

Apartamenti ndodhet në katin e 11 të banimit pjesë e një objekti cilësor në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit dhe pozicionim shumë të mirë, pranë shërbimeve si markete, bar-restorante, farmaci etj.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]