APARTAMENT PER SHITJE 2+1 NE KAVAJE , Kavajë

Per Shitje 1,100 €

Karakteristikat

  • ID: REA2700
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 73 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,100 €
  • Cmimi/m2: 1100€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament per shitje ne Kavaje

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale prej 73.36m2 bruto, ne katin e 3-te, me cmim 1100 euro/m2

Apartamenti organizohet në:
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-1 ballkon të bollshëm.


Zona ku ndodhet apartamenti ofron pamje të bukura dhe një gamë të gjerë të faciliteteve. Pamja e natyrës dhe qetësia e saj bëjnë këtë zonë tërheqëse për banorët. Gjithashtu, ajo ofron lehtësi aksesimi dhe është e pajtueshme me nevojat e një stili të jetesës të përmirësuar.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]