ZYRE ME QIRA TEK RRUGA KAVAJES , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2705
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjente per zyre tek rruga e Kavajes, me siperfaqe 110m2.

Ambjenti eshte pjese e nje ndertese te re te shume kerkuar, eshte e ndare ne 3 dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon te bollshem, prona pozicionohet ne katin 15 .
Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe me qarkullim te larte dhe me nje pamje fantastike nga qendra e Tiranes prej pamjes se lire qe te ofron kati.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator , studio ligjore etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]