MAGAZINE ME QIRA PRANE VEKO GROUP , Tirana

Per Qira 450 €

Karakteristikat

  • ID: REA2706
  • Lloji i Prones: Multipurpose space
  • Sipërfaqja:: 130 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 450 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet magazine me qira Autostrada Tirane-Durres,Km2, rruga dytësore, pranë Veko Group.
Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 130m2 dhe një lartësi 4m.

Eshte perdorur per nje kohe te gjate si magazine per mallra te ndryshem.
Disponon vende parkimi, prone, aksesueshem.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]