ZYRE ME QIRA TEK SELVIA , Tirana

Per Qira 250 €

Karakteristikat

  • ID: REA2712
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 39 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 250 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet zyre me qira me nje siperfaqe totale prej 39m2 dhe siperfaqe neto 30m2
Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati.

Eshte dhene per nje kohe te gjate si agjensi turistike, por jepet dhe per tipologji biznesesh te tjera si zyre avokatie, kontabiliteti etj.
Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat më me qarkullim te Tiranes dhe i aksesueshem.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]