SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK AMBASADA AMERIKANE , Tirana

Per Shitje 590,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2713
  • Lloji i Prones: Multipurpose space
  • Sipërfaqja:: 216 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 590,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet ambient komercial, prane Ambasades Amerikane.

Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 216 m2 i cili organizohet dhe si Open Space, aktualisht eshte i ndare ne 3 dhoma pune. Ambienti ndodhet në katin 0 të një objekti të mire administruar.
Ndodhet ne nje nga zonat me te lakuara e me qarkullim te larte, fare prane rruges kryesore

Nje pjese e ambjentit ka fasade xhami dhe pjesa ballore dhe ka kapacitet që të jepet për tipologji të ndryshme biznesi si: bar-restorant, palestër, supermarket, bankë, klinika, showroome, banka, kompani qendrore etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]