JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1+2 TEK RRUGA KONGRESI I LUSHNJES , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2720
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 222 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti eshte pjese e nje vile 3- katshe, i ndodhur ne katin e dyte dhe te trete te viles.

Kati dyte dhe i trete jane bashke me nje siperfaqe prej 222m2.


Apartamenti eshte i organizuar ne:
-4 dhoma gjumi
- 2 tualete
-1 holl te madh
-1 kuzhine aneks ne vete
-2 ballkone
-2 veranda

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone konaktoni ne +355684073990 ose ne email : [email protected]